Biedronka Żyrardów gazetka promocyjna • najnowsze ulotki i aktualne oferty promocyjne w Biedronce od 6.12 | grudnia

Biedronka gazetka promocyjna

Ocena sieci

3.6 / 7394(głosów)

Lokalizacja

Podziel się

O sieci Biedronka w Żyrardowie

Biedronka w Żyrardowie - najnowsza ulotka - same ciekawe produkty!

Nowa ulotka promocyjna sieci sklepów Biedronka poinformuje Cię o nowościach na sklepowych półkach, aktualnych promocjach i hitach cenowych. Dowiesz się jaka kuchnia jest promowana w Biedronce w Żyrardowie, jakie są nowe kosmetyki, idealne dla Twojej cery, a także czy pojawiły się przepyszne owoce i warzywa sezonowe. Dzięki ulotce promocyjnej łatwo zrobisz listę zakupów i przeliczysz koszty. Dodatkowo ofertę i ceny Biedronki możesz porównać z innymi sklepami. Warto zajrzeć do gazetki promocyjnej, ponieważ na pewno znajdziesz coś dla siebie w postaci nowej książki, inspiracji urządzenia domu czy nieznanej Ci jeszcze potrawy prosto z obszaru Morza Śródziemnego. Jeśli nie masz czasu, przejrzyj ofertę promocyjną w domu, w formacie pdf, nie ruszając się z miejsca.

Dzięki aktualnej ulotce dowiesz się jakie są ceny świeżych owoców i warzyw, przyborów kosmetycznych czy artykułów dziecięcych. W tym gorącym okresie mądrze zaplanujesz zakup wyprawki szkolnej dla swojego dziecka, ponieważ w Biedronce znajdziesz wszystko, co jest potrzebne uczniom. Kredki, mazaki, bloki rysunkowe czy zeszyty, a to wszystko w niskich i atrakcyjnych cenach, które pozwolą Ci zaoszczędzić pieniądze.

Szukasz prezentu dla kogoś lub chcesz zrobić sobie przyjemność? Sprawdź listę książek i filmów DVD dostępnych w aktualnej ofercie Biedronki lub wypróbuj najnowsze maseczki węglowe marki BeBeauty, które świetnie oczyszczają skórę twarzy.

Biedronka w Żyrardowie - co można znaleźć?

Biedronka w Żyrardowie oferuje wszystko czego potrzebujesz dla siebie, rodziny i domu. Znajdziesz tutaj przede wszystkim wysokiej jakości żywność, szybkie obiady, świeże owoce i warzywa, a także owoce sezonowe takie jak mandarynki, maliny czy czereśnie. Kupisz tutaj produkty mleczne polskich producentów, bez GMO i konserwantów.

W Biedronce w Żyrardowie znajdziesz chemię gospodarczą, proszki do prania, a nawet suszarki do ubrań, które przydadzą się w każdym mieszkaniu.

 

Sieć sklepów Biedronka w Żyrardowie otwarta jest codziennie, z wyłączeniem niedziel nie handlowych. Godziny otwarcia sprzyjają zakupom o każdej porze. Nie musisz się spieszyć, Biedronka czeka na klientów od wczesnych godzin porannych do późnego wieczoru.

Sieci handlowe w Żyrardowie