Polecamy

Nowe promocje w Biedronce

Link sponsorowany

Wielka Loteria Urodzinowa Leroy Merlin 2017

Wiosenne porządki z Biedronką

Autor: Maciej Sikora
Aktualizacja:
Sieci handlowe: Biedronka

Wiosna coraz bliżej, a wraz z jej nadejściem przychodzi czas na wiosenne porządki. Ich dokonanie wymaga użycia odpowiednich środków chemicznych. Warto zrobić rekonesans domowych zapasów, a po brakujące środki czystości wyruszyć do Biedronki. Najnowsza gazetka promocyjna stanowi wskazówkę, w co warto się zaopatrzyć.

Na początek - pranie

Zakurzone po zimie firany, zasłony i ubrania trzeba wyprać przed spakowaniem. Warto więc zakupić odpowiednie proszki lub płyny do prania, np. saszetki Ariel za 29,99 zł, przy zakupie których płyn do naczyń Fairy kosztuje jedynie 1 grosz! Do tego warto dołożyć chusteczki wyłapujące kolor Ultra Pro - dwa opakowania za 10 zł.

Krok drugi - sprzątanie

Żeby mieć czysty dom trzeba regularnie sprzątać. Warto więc użyć środków do pielęgnacji mebli, np. Mr Magic w specjalnej ofercie za 3,79 zł. Dobrze jest zadbać także o czystość ceramiki łazienkowej kupując zestaw Cif - spray i mleczko wybielające za 13,99 zł. Czyszczenia wymagają również sprzęty AGD, np. zmywarka, do pielęgnacji której warto użyć zestawu Finish - odświeżacz do zmywarki i płyn do czyszczenia za 14,99 zł.

Link sponsorowany

Na koniec detale

Wiosenne sprzątanie powinno mieć pachnący koniec. Wyczyszczone wnętrza z pewnością będą pięknie pachnieć za sprawą produktów Aril, np. automatycznego odświeżacza powietrza - urządzenie i wkład za 14,99 zł lub odświeżacza powietrza z patyczkami za 8,99 zł.