Sucha karma dla psa stanowi nie tylko podstawowy składnik jego codziennych posiłków, ale również jest źródłem wielu niezbędnych witamin i składników mineralnych. Jej skład powinien być skomponowany w taki sposób, aby w codziennej diecie naszego czworonoga nie zabrakło tego co najważniejsze. Co zatem zawiera karma? Przede wszystkim doskonale zbilansowane proporcje mięsa oraz warzyw. Podane są one w formie niewielkich kęsów, aby nie stanowiły problemów podczas jedzenia.

Sucha karma dla psa dostępna w sieci Biedronka stanowi zbilansowany, pełnowartościowy posiłek, który możesz podać swojemu psu w trosce o jego zdrowie i rozwój. Każda porcja to nie tylko kolejny posiłek, a pewność, że pies otrzymuje wszystko to co najlepsze.
Pełnowartościowy skład i duża ilość smakowych dodatków sprawiają, że pies chętnie zjada całą przygotowaną porcję i z niecierpliwością oczekuje kolejnego posiłku. Porcje zasugerowane na opakowaniu opracowane są tak, aby pozwalały podać psu ilość pożywienia niezbędną w jego codziennej diecie.