Biedronka Ustrzyki Dolne gazetka promocyjna • najnowsze ulotki i aktualne oferty promocyjne w Biedronce od 29.11 | listopada

Biedronka gazetka promocyjna

Ocena sieci

3.6 / 7310(głosów)

Lokalizacja

Podziel się

O sieci Biedronka w Ustrzykach Dolnych

Biedronka w Ustrzykach Dolnych - gazetka promocyjna - zapoznaj się z aktualną ofertą!

Sieć sklepów Biedronka zapewnia wszystko czego potrzebujesz, zaczynając od żywności, poprzez przybory kosmetyczne, a kończąc na oponach samochodowych. To właśnie tu znajdziesz wszystkie potrzebne produkty, bez chodzenia od sklepu do sklepu, bez zbierania wielu paragonów i noszenia siatek. W Biedronce zrobisz tanie i szybkie zakupy. Sklep ten oferuje wysokiej jakości żywność w konkurencyjnych cenach. Pieczywo wypiekane jest na miejscu, dlatego codziennie możesz przyjść po ciepłe, świeże bułki i chleb, a co ważne, można wybierać ciągle inny rodzaj pieczywa, gdyż Biedronka oferuje szeroki wachlarz wypieków.

Zjeść coś na szybko? Biegniesz na autobus? W Biedronce znajdziesz ciepłe bagietki z przepysznym masłem, pizzerki, a dla łasuchów wyroby cukiernicze w postaci pączków i drożdżówek. W Biedronce kupisz świeże warzywa i owoce. Znajdziesz też owoce sezonowe takie jak borówki amerykańskie, maliny czy czereśnie. W okresie gorącego lata schłodzisz się lodami w niskich cenach, a także orzeźwiającymi napojami, sokami i wodą.

Szeroki asortyment to podstawa

Biedronka kocha gotować! Przez cały rok, proponuje składniki do potraw z całego świata. Kuchnia śródziemnomorska, azjatycka, meksykańska, to tylko niektóre, które warto posmakować. Ponadto w Biedronce znajdziesz gazetki z przepisami na wspaniałe posiłki prosto z Portugalii, Wietnamu czy Francji. Biedronka w Ustrzykach Dolnych oferuje szeroki wachlarz książek dla każdego, oczywiście w atrakcyjnych cenach, a także przybory szkolne w najniższych cenach. To tutaj kupisz wszystko co potrzebne dziecku do szkoły - worek na buty, zeszyty, kredki, ołówki czy farby.

W gazetce promocyjnej sklepu Biedronka w Ustrzykach Dolnych znajdziesz atrakcyjne produkty w niskich cenach. Warto je przeglądać, ponieważ częste promocje trwają w określonych terminach. Biedronka oferuje niższe ceny, produkty w cenie 2+1 lub drugi produkt 50 procent taniej. Warto zapoznać się z ofertą promocyjną aby lepiej zaplanować listę zakupów. Dzięki ofercie dowiesz się jakie produkty są w niższych cenach i co nowego znajdziesz na sklepowych półkach. Ofertę promocyjną możesz zobaczyć też w formacie pdf, bez ruszania się z domu, co pozwala zaoszczędzić czas i energię.

Sieci handlowe w Ustrzykach Dolnych