Biedronka Kraków gazetka promocyjna • najnowsze ulotki i aktualne oferty promocyjne w Biedronce od 12.04 | kwietnia

Biedronka gazetka promocyjna

Ocena sieci

3.7 / 16283(głosów)

Lokalizacja

Podziel się

Sieci handlowe w Krakowie

Biedronka najbliższe sklepy

O sieci Biedronka w Krakowie

Biedronka Kraków - sklep dla każdego

Sklepy Biedronka należą do sieci sklepów Jeronimo Martins Polska - pod względem ilości sklepów, jest to największa sieć w Polsce. Zatrudniają wykwalifikowaną kadrę pracowników, którzy codziennie dbają o odpowiednią obsługę klientów i merchandising produktów na półce. Każdy sklep różni się od siebie, ponieważ tworzą go przede wszystkim ludzie. Dla firmy człowiek jest najważniejszym ogniwem, dlatego dba nie tylko o jakość produktów, ale także o relacje z personelem. Sklepy Biedronka są dumne ze swoich działań i pragną ulepszać swoje działania.

W sklepach Biedronka można znaleźć szeroki wachlarz produktów, które zawsze są w korzystnych cenach. Dodatkowo jakość produktów jest bardzo wysoka, a część z nich produkowana jest przez znane i cenione polskie firmy. Sieć sklepów docenia swoich klientów, dlatego cyklicznie wprowadza promocję na stałą ofertę lub produkty, które pojawiają się co pewien czas. Nie tylko ceny i wysoka jakość wyróżnia Biedronkę na tle innych sieci handlowych - najważniejsi są ludzie, którzy dbają o wysoką jakość obsługi, troszczą się o prawidłową ekspozycję oraz pomagają w zakupach.

Co kryją sklepowe półki Biedronki?

W sieci sklepów Biedronka można znaleźć wszystko co jest potrzebne do codziennego funkcjonowania. Bez większych problemów można tutaj zaopatrzyć się w ciekawe produkty spożywcze, z których można stworzyć smaczne dania. Biedronka w wyborze produktów stawia nacisk na jakość, ale także na pochodzenie swoich produktów. Kupując w Biedronce można być pewnym, że wspiera się polskich gospodarzy, którzy ściśle współpracują z siecią. W Biedronce znajdziesz polskiego pochodzenia warzywa, owoce i inne przetwory.

Promocje w Biedronce można śledzić za pomocą ulotek i gazetek promocyjnych, ale również w sieci można znaleźć promocje, które aktualnie znajdują się na półkach. Sieć sklepów oferuje również kartę stałego klienta, która umożliwia zbieranie punktów, zwiększa ilość naklejek (w czasie trwania oferty związanej z maskotkami) oraz umożliwia zakupienie wybranych produktów, w określonym czasie, taniej. Warto zatem śledzić na bieżąco gazetki promocyjne, ponieważ znajduje się w nich aktualna oferta.