Biedronka Gliwice gazetka promocyjna • najnowsze ulotki i aktualne oferty promocyjne w Biedronce od 15.04 | kwietnia

Biedronka gazetka promocyjna

Ocena sieci

3.7 / 16283(głosów)

Lokalizacja

Podziel się

Sieci handlowe w Gliwicach

Biedronka najbliższe sklepy

O sieci Biedronka w Gliwicach

Biedronka Gliwice - aktualne oferta i promocje w sklepach sieci Biedronka.

Biedronka to największa sieć sklepów w Polsce należąca do dużej spółki Jeronimo Martins Polska. Oferta sklepów tej sieci była na przestrzeni lat bardzo mocno poszerzana, obecnie w sklepach Biedronka można zakupić nie tylko rozmaite produkty spożywcze, ale również inne artykuły potrzebne w codziennym życiu każdemu, takie jak na przykład wysokiej jakości narzędzia, elektronikę i ubrania. Znajdziesz tam również wiele ciekawych pozycji książkowych.

Najważniejsz hasło sieci sklepów Biedronka to “Codziennie niskie ceny”, co ma swoje odzwierciedlenie w rzeczywistości. Ceny w sklepach spółki Jeronimo Martins Polska oraz promocje, jakie bardzo często się tam pojawiają skłaniają klientów do zakupu różnego rodzaju artykułów. Godziny otwarcia Biedronki zawsze pojawiają się na promocyjnych gazetkach, więc będziesz mógł sprawdzić, kiedy możesz wybrać się na zakupy do tej dużej sieci sklepów oraz zakupić produkty w biedronkowych cenach.

Czas na powrót do szkoły z Biedronką

Gazetka promocyjna, o nazwie “Piątka na powitanie” to bardzo dobra oferta sieci sklepów Biedronka, w której znajdziesz wyjątkowe produkty, które w pełni pomogą Ci rozpocząć nowy rok szkolny. Aktualna oferta obejmuje świetne teczki z przegródkami, które pomogą doskonale zorganizować pracę. Nie mogło zabraknąć również wydajnych długopisów, o różnych kolorach, jak i zeszytów, których grubość oraz format będziesz mógł wybrać sam. W biedronkowych cenach znajdziesz również wyjątkowe przybory, którymi wypełnisz nowy piórnik.

Oprócz przyborów aktualna oferta sieci sklepów Biedronka oferuje pyszne i świeże warzywa oraz owoce uprawiane i zbierane przez polskich rolników oraz sadowników. Będzie to idealny wybór na drugie śniadanie do szkoły. Warzywa oraz owoce z Biedronki dodadzą ci sił oraz chęci do nauki. Pyszne winogrono, jabłka, gruszki czy też banany warto zabrać ze sobą do szkoły. Najnowsza ulotka sklepu oraz codziennie nowe gazetki można pobrać w formacie PDF, dzięki czemu przed wyjściem do sklepu sprawdzisz najnowsze promocje.