Biedronka "W tym tygodniu" gazetka promocyjna od do

Biedronka - opis gazetki promocyjnej

W tym tygodniu w ofercie Biedronki pojawiło się mnóstwo atrakcyjnych promocji. Prezentuje je gazetka Biedronka. Warto przeglądać gazetki promocyjne, aby nie przegapić interesujących okazji i znacznych rabatów!

Promocje w ofercie Biedronki - Biedronka gazetka

W tym tygodniu, kupując trzy sztuki piwa Carlsberg 500 ml, za każdą zapłacimy jedynie 1.79 zł. Na duże zniżki możemy liczyć kupując produkty spożywcze. Na przykład rabat na borówki amerykańskie (wyprodukowane w Polsce) opak. 250 g wynosi aż 50% (zapłacimy 4.49 zł zamiast 9.99 zł), a na karkówkę wieprzową bez kości pakowana próżniowo Kraina Mięs 40% (9.99 zł/kg zamiast 16.89 zł/kg).

Jeżeli lubisz mango, warto skusić się na promocyjny zestaw: 0,5 kg mango i opakowanie lodów sorbet mango (1000 ml) w cenie 9.99 zł (oszczędzasz 7,50 zł). Ciekawe promocje możemy znaleźć również w dziale mięs i produktów na grilla, przecenione zostały jogurty marki Danone oraz płatki śniadaniowe, dania gotowe oraz napoje.

Korzystna cenowo oferta została przygotowana dla wszystkich tych, którzy wolą wybrać produkty w większych opakowaniach - w przypadku części asortymentu możemy liczyć na dodatkowe rabaty.


Promocje dla posiadaczy karty "Moja Biedronka"

Jak zwykle, na dodatkowe upusty niedostępne dla innych klientów mogą liczyć również posiadacze karty "Moja Biedronka".

W tym tygodniu kawa rozpuszczalna Nescafe Sensatione Creme z kartą "Moja Biedronka" dostępna jest za jedyne 14.99 (-25%).

Promocje ważne są do 02.08.2017 r. lub do wyczerpania zapasów. Jeżeli chcesz poznać wszystkie produkty objęte promocją, zapoznaj się z treścią gazetki lub odwiedź najbliższą Biedronkę już dziś.

Informacje o sklepie
Biedronka
3.4 / 1264(głosów)
Informacje o gazetce

Archiwum

Ważna

od:

do:

Najbliższe sklepy
Warszawa
Aleje Jerozolimskie 262
Sklep otwarty
Warszawa
Stanisława Szobera 3A
Sklep otwarty
Warszawa
Wyki 11B
Sklep otwarty
Warszawa
Powstańców Śląskich 9
Sklep otwarty
Warszawa
Modlińska 158
Sklep otwarty

Więcej sklepów