Gazetka promocyjna z Biedronki "Szkolna wyprawka" (ważna od 31-07 do 13-08-2017)

Biedronka gazetka promocyjna

Oceń sieć

3.4 / 1436(głosów)

Znajdź na mapie

Polub nas


Biedronka - opis gazetki promocyjnej

Za miesiąc rozpocznie się rok szkolny, ale Biedronka już teraz przygotowała super promocje na szkolną wyprawkę. Co ciekawego można w niej znaleźć?

Zeszyty w dobrych cenach

Ulotka Biedronka zawiera propozycję na zeszyty dla uczniów w różnych formatach. Za zeszyt 16 kartek w kratkę lub linię zapłacimy tylko 59 groszy. Do kompletu można zakupić naklejki na zeszyty w cenie 99 groszy za komplet. Wszystkie te artykuły posiadają kolorowe motywy ze znanych bajek.

Długopis, cienkopis i klej

Promocje Biedronka przygotowała również na artykuły, które przydadzą się każdemu uczniowi do pisania. Korektor w płynie, klej w płynie z gumową rolką, zestaw 2 długopisów z wkładami wymiennymi czy też cienkopis kulkowy kosztuje jedynie 8,99 zł. Do kompletu warto dokupić artykuły kreślarskie, zestaw ołówków i organizer na biurko. Cena za każdy z tych artykułów to tylko 2,99 zł.
Dla młodszych dzieci przydadzą się flamastry i kredki, które można nabyć w cenie 4,99 zł za komplet. By dziecko do szkoły poszło z uśmiechem, Biedronka przygotowała również kultowe pastele olejne z firmy Pentel za 9,99 zł.

Gazetki sieci Biedronka