Biedronka "Festiwal super cen" gazetka promocyjna od do

Biedronka - opis gazetki promocyjnej

Oferta Biedronki po raz kolejny pozytywnie zaskakuje klientów. Mnóstwo promocji, jakie na kolejny tydzień przygotował dyskont sprawia, że każdy znajdzie tu coś, co wpisze się w jego potrzeby.

Szeroki wybór, różne promocje

Jak pokazuje na pierwszej stronie gazetka Biedronka swoim klientom oferuje produkty z różnych kategorii w niezwykle atrakcyjnych cenach. Papryka w cenie 3,75 za kilogram, czy pół kilo mięsa mielonego z łopatki wieprzowej i wołowiny za 5,49 to dopiero początek. Do tego dochodzą promocje typu kup więcej za mniej, w których w tym tygodniu znajdziemy między innymi mleko, piwo czy pieluszki dziecięce.

Oferta podzielona tematycznie

Gazetka promocyjna podzielona została na kilka działów. W pierwszym znajdują się warzywa i owoce z serii "super 5". Następnie mamy inspiracje kwiatowe ze storczykiem 2-pędowym za 19,99, dział mięsny ze schabem bez kości w plastrach za 4,85, ofertę śledzi ze Śledzikiem na raz za 1,99, świeże pieczywo, w tym chleb rycerski za 2,45, ofertę na biwak z kabanosami za 3,59 czy ogórkami konserwowymi za 2,99.

Moja biedronka

Jest też oferta dla tych, którzy posiadają kartę moja biedronka. W tym tygodniu uprawnia ona np. do zakupu kawy Tchibo Family za 7,99. Ofertę zamykają produkty dla dzieci oraz szeroka oferta piw, kosmetyków i słodyczy.

Informacje o sklepie
Biedronka
3.4 / 1355(głosów)
Informacje o gazetce

Archiwum

Ważna

od:

do:

Najbliższe sklepy
Warszawa
Aleje Jerozolimskie 262
Sklep zamknięty
Warszawa
Stanisława Szobera 3A
Sklep zamknięty
Warszawa
Wyki 11B
Sklep zamknięty
Warszawa
Powstańców Śląskich 9
Sklep zamknięty
Warszawa
Modlińska 158
Sklep zamknięty

Więcej sklepów